Eski hastalarımızın, Yrd. Doç. Dr. Güven Çıtak için yazdıkları yorumları buradan okuyabilirsiniz. Tüm yorumlar, doktortakvimi.com’dan alınmıştır.


Boyun Fıtığı dan kaynaklanan çok şiddetli kol ağrılarım vardı. Güven hocam sayesinde kabuslü gecelerim bitti. Güven hocam gönül rahatlığı önerebilirim. Teşekkürler hocam. Ameliyat olalı 25 günüm ağrının eseri kalmadı.

– Çiçek Yurttaş


Boyun fıtığından ameliyat oldum çok kötüydüm parmaklarım tutmuyodu güven beye ameliyat oldum bigunde düzeldim. Doktor beye çok tsk ederim herkese öneriyorum.

– Nurgül Şen Özbek


Doktorumuz Sn. Güven Çıtak alanında son derece uzman, hastalarını büyük bir ilgi ve sabırla dinleyen, güleryüzlü, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, çok başarılı bir doktordur. Daha ilk görüşmede bu söylediklerimi fark edeceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Annemde bel kayması, bel fıtığı, kanal daralması ve bunlara bağlı olarak yoğun bacak ağrısı vardı. 5 dk dahi yürüyemez hale gelmişti. Çok doktor gezdik, son olarak çok tavsiye edilen Güven Bey’le tanıştık. Kendisinin yaptığı kusursuz ameliyat neticesinde, annem ameliyatın ertesi günü yürümeye başladı ve 1 ay bile geçmeden iyileşmiş halde günlük yaşamına geri döndü. 8 yıl boyunca ameliyattan kaçan annem şimdi iyi ki Güven Bey’e ameliyatımı yaptırdım diyor. Hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır.
– Abbas T.


15yil önce bel fıtığı teşhisi konulmuştu. Bugüne kadar ameliyat dışında tüm tedavileri denedik artık hiçbir tedavi cevab vermemeye başladı. Sol tarafimda hareket kısıtlılığı, yürüyüş mesafesinde azalma ve güç kaybi başladı. Güven Bey’e geldiğimizde Mr sonucalrina bakmadan fizik muayenede direk ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve bunu Mr ile tasdikledi. Onun konuşması hastasiyla empati kurabilmesi hastaya güven veriyordu. Herşeyi ameliyat öncesi en ince ayrıntısıyla anlattı. Ameliyat sonrası sadece kesi ağrısı dışında ağrının kalmayacağını belirtti. Gerçekten de ameliyat sonrası ameliyat yerim dışında hiçbir agrim olmadı. Beklediğimden daha iyi duruma geldim şuan tedavi sürecim devam ediyor inşallah zamanla daha da iyi olurum. Başta Güven Hocam olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına ve asistanı Mehmet Ali Bey e teşekkür ederim. Herkese şiddetle öneriyorum.
– Ömer K.


Gergin omurilik sendromu var denilmisti Guven beyi cok ovmuslerdi geldik oyle hir hastaligin olmadigini soyledi.Cok sicak kasiladi ilgilendi.Cok rahattlatti belimdeki agriminda zorlanmayla oldugugu dikatt edersem 15 gune gececegini soyledi Allah razi olsun
– Refika Ö.


Güven beye ilk gittiğimde boynumda 7 adet boyun fıtığım olduğunu öğrendim ve 3 diskimin değismesi gerektiğini söyledi. Sırtım ve sol kolumdaki ağrılardan haftalardır ne cektigimi ise bir ben birde Allah biliyor. Fakat ameliyata karar verdiğimde ise bana verdigi güven ve samimiyetle gönül rahatlıgıyla yattım ameliyat masasına. Suan ameliyatı olalı 5 gün oldu ve yeniden doğmuş gibiyim. Güven beye ve ameliyatta kendisine yardımcı olan ekibine sonsuz tesekkürler Allah ellerinizdeki sifayı eksik etmesin. Sagolun.
– Sibel Gezici


Annem yaklaşık 11 yıldır boyun fıtığı rahatsızlığından dolayi parmakucunda yürüyor du ve hareketleri kisitliydı haziran 2015 te bloktaki yorumlardan sayın Güven çıtak i buldum ve annemde boyun daralmasi ve fıtık olduğunu ogrendik ve dr.bey daha hiç bi mr sonucu olmadan muayene sonucunda teshisini koydu mr sonuclariyla birlikte acil ameliyat olması gerektigini bize anlattı tabiki biz 10 yil once oldugu gibi yine korktuk ama dr bey ameliyat olmazsa felç riski olduğunu ve biran önce ameliyat olmassa güç kaybının geri gelmeyeceğini gayet detaylı ve ilgili bize anlattı hemen 1 hafta içinde annemi ameliyat etti ve sonuç çok iyi bi şekilde annem ameliyattan çıktı ve normal ameliyat sonrası yorgunluk dışında her hangi bir sorun çıkmadı ve annem eskiye göre çok daha iyi yürüyor ve dahada iyi olacağına inanıyorum sayın Yrd. Doç Güven Çıtak a ilgisinden samimi ve objektif yaklaşımının dolayi çok teşekkür ediyorum ve isminin hakkını verdiğini de belirtmek istiyorum. Ayrica yardımcısı Mehmet Ali beye her aradigimda yardimci oldugu icin ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Allah sizleri eksik etmesin .
– Emine Demirbilek


İnternetten yaptığım araştırma sonucunda ulaştım Hocama. Hastalarının yaptığı yorumlarından etkilendim.Çocuğumda beyin kisti vardi Özellikle iyi bir dinleyici ve rahatlatıcı cevaplar veriyor. Zaten tetkiklerimizle beraber gitmiştik. Operasyon yapılacak bir sıkıntı olmadığını ve Kistin zararlı bir yerde olmadığını belirtti.Kontrollü olarak bu şekilde devam edebileceğimizi belirtti. Rahatlatıcı yanıtlar vermesinden dolayı ve ilgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.
– R.B.


İnternetten okuduğum yorumlar güzel olduğu için tercih ettik. Gitttiğimizde çok sıcak karşıladı bizi.Oğlumda şiddetli sırt ağrısı vardı ve neden kaynaklandığına emin olmak için gittik. Sırt ağrısının duruş pozisyonundan kaynaklandığı ve korkulacak bir durumun olmadığını belirtti. Çok ilgili bir doktor. Akciğer filmi ve çeşitli tetkikler istedi. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir Hoca.
– N.A.


internetten okuduğum yorumlarından yola çıkarak ulaştım Hocama.Güleryüzlü olması güzeldi. Hastasıyla çok ilgileniyo. Beyaz önlüğü giydiklerinde havalı davranan doktorlar gibi değil kesinlikle. Bel fıtığı ağrılarım için gittim. Didim de gittiğim doktorlar yeşil reçete ile satılan ağrı kesicileri vermişler. Güven Hocam buna gerek olmadığını belirtti ve verdiği ilaçlarla da tüm ağrılarımdan kurtuldum. sayesinde sağlığıma kavuştum. Mütevazi kişiliğinden dolayı ve çok iyi bir doktor olmasından dolayı herkese tavsiye ediyorum.
– Z.G.


Tavsiye üzerie gitttim hocama. Gittiğimde çok ilgilendi. sorunum hakkında detaylı olarak açıklama yaptı. iki omurumda ve belimde ki sorundan dolayı gittim. ilaç tedavisi uygulandı. şuanda tedavim devam ediyor. ilaç tedavisi uygulanıyor ve tekrar kontrole gideceğim. tavsiye ediyorum hocamı.
– A.U.A.


Ameliyat olan hastalarının referansıyla gittik Hocama. Hastasına güven veren bir doktor. bel ve boyun fıtığından dolayı ameliyat oldu annem. ameliyattan önceki haline göre çok daha iyi ama daha da iyi olacak inş. zaman içerisinde. şuanda tedavi süreci devam ediyor. ağrıları sona erdi tedavisiyle. Fıtık sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
– H.K.


Bir hastasının tavsiye üzerine gittim.Tedavi halen devam etmekte.Hocamıza sorduğumuz sorular karşılığında aldığımız cevaplar bizi son derece tatmin etti.Son derece güler yüzlü ve kesinlikle adam gibi adam diye biliriz ameliyat sonrası hergün hastasını yakın takip ediyor. Böbreğimde bir kitle vardı bir operasyonla onu aldı. Ameliyat öncesi ve sonrası hastalarıyla sıkı takip halinde.Sabahları en erken gelen hoca Güven Hocamız.Hem hocamdan hemde ekibinden son derece memnum. Kendilerine çok ama çok teşekkür ederim.
– Nusrettin Aktuğ


İnternetten okuduğum yorumlardan ulaştım Hocama. Annemin burun kökünde 1,5 cm büyüklüğünde kitle olmasından dolayı görme kaybı %90 kaybolmuştu. daha önce gittiğimiz doktorların Beyin ameliyatı olması gerektiğini belirttiler. Daha sonra Güven Hoca’nın internetten okuduğum yorumlarından etkilenerek randevu aldım. muayene ve tetkiklerden sonra beyin ameliyatına gerek olmadığını ve göz doktoru’nun sorunu çözeceğini söyledi. Annemi mutlak bir beyin ameliyatından kurtarmış olduk. gittiğimiz göz doktor’u katarakt ameliyatıyla sıkıntıyı çözdü. şuanda annemin görmesi gayet iyi. çıkan kitlede temiz çıktı. şuanda gayet iyi annem. kesinlikle tavsiye ediyorum hocamı.
– Gamze Yörükoğlu


Merhaba Herkese Benim annem 97 yılından beri bel fıtığı hastası ve kendisine ameliyat tarihi de bu tarihte verilmişti.Fakat annem hem kilolu olduğu için hem de riskli ameliyat olduğu için bir türlü kabul edemedi.Araya yıllar girdi yalı ilerledi.Tabi bu sürede bizim gitmediğimiz denemediğimiz hekim kalmadı.2014 yılında abimin eşi Şifa hastanesinde çalışmaya başlayınca bize Güven Bey den bahsetti.Bizde gidip görüştük.Bize öyle şeyler söyledi ki hepimiz annem dahil hiç tereddüt etmeden kabul ettik.Ve annem 4.5 saat süren bir operasyon sonucu 8 platinle birlikte ameliyattan yeni doğmuş gibi çıktı.Tabiki de 18 yaşında ki bel sağlığına kavuşması imkansız bunu kimse bekleyemez.Ama benm annem 10 adım attıktan sonra 15 dakika oturan biriyken artık km ler yürüyebiliyor.Ki ameiyat öncesi annemin belinde olan hasarlar;bel kayması,bel çökmesi,kanal daralması,3 tane fıtık,kiriçleme ve bel çökmesi vardı.Üstelik annem kiloluydu.Şeker ve yüksek tansiyonu vardı.Güven Bey tüm bunlara rağmen kendine olan güveniyle işindeki deneyimi ve ustalığıyla dedi ki “elimden gelenin en iyisini yapıcam ve anneniz sağlığına kavuşucak ” tamda söylediği gibi oldu.Türkiyedeki tüm hekimlerle görüştük diyebilirim.Daha ilk konuşmamızda tedavi etmeye başlayan bu kadar ilgilenen tek kişidir Güven Çıtak.İyi ki var.Kendisine minnettarız.
– E. Aydın


Şubat 2015te Güven Bey’e boyun fıtığı ameliyatı oldum. Kendisi konusunda çok deneyimli olmasının yanında hastasına güler yüzüyle çok güven ve huzur veren ilgili,harika bir doktor. Ameliyat öncesi ve sonrasında hiçbir olumsuz bir durum yaşatmadan bu kötü günlerimi hızlı bir şekilde sorunsuz atlatmamı sağlayan Sayın Yrd.Doç.Dr. Güven Çıtak ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
– Bergama


Bülent Uğur ÖRKMEZ Benim kafatasımın sol tarafında 2004 yılında öğrendiğim doğuştan geldiği düşünülen ve boyutları 14.5×11.5×4 cm olan araknoid kist bu son haliyle beyine bası yaparak sağ gözüm çift görmeye başladı ve aynı zamanda yüksek derecede ağrı oluştu bunun üzerine yaptığım araştırma sonucu adı gibi güven veren sy. yr.doçent dr. Güven ÇITAK beye gittim yapılan tetkikler sonucu bir gün sonra(16-01-2015) ameliyat yaparak şant taktı, 5 gün hastanede yattım ,yattığım sürece cumartesi,pazar günleride dahil olmak üzere her gün sabah, akşam ziyaretime geldi ,devamlı takibimi yaparak,benimle kurduğu güven veren yakın sıcak ilişkisiyle ve başarıyla yaptığı ameliyatla beni sağlığıma kısa sürede kavuşturdu,gözüm düzeldi yaptığım araştırmalar sonucu bu ameliyattan 1.5 ,2 ayda sağlığına tamamen kavuşan yok gibi eğer böyle benim gibi rahatsızlığı olanlara derim ki hiç düşünmeden rahatlıkla doktor beye başvurabilirler, kendileri için ne yazsam az, önce Yaradana şükrediyorum sonra Güven beye Allah razı olsun,eline ,yüreğine sağlık,ne yapsam hakkını ödeyemem.Bunun yanında Basmane Şifa hst. personelinin yakın,sıcak ilğilerinede teşekkür ederim.
– Bülent Ork


Muhammed KAHRAMAN 8 Ocak 2015 te omur ilikte kitle’ den ameliyat oldum. Ameliyat öncesi birçok yer araştırdım, ameliyatın çok riskli olduğunu söylediler,% 50 dahi yürüyebilirsin diyemiyorlardı. Allaha şükür şimdi çok iyiyim, yürüyebiliyorum. Doktor Güven Bey ve yardımcısı Mehmet Ali Bey den Allah binlerce kez razı olsun inşallah. Herkese tavsiye ederim…
– Sultan


Ben birçok doktora gittim, hepsi MR a bakar bakmaz muayene etmeden ameliyat dedi.Ama Güven hocam önce beni muayene etti, reflekslerimi ölçtü, ilgilendi ve ameliyatlık bir durumum olmadığını söyledi ,bana çok moral verdi. Detaylı bir muayene ve tedavi süreci geçirdim.Çok memnunum doktorumdan herkese de tavsiye ediyorum.
– Sekine Daş


Eşimin boyun fıtığı vardı ve kendisini önerdiler,internetten de araştırdık.Çok ilgili ve başarılı bir doktor .Hastalarını çok güzel karşılıyor . Tedavi sürecimiz olumlu geçti şimdilik ameliyata gerek kalmadı. Kedisinden memnunuz ve teşekkür ediyoruz.
– Yasemin Çakır


Eşim için doktorumuzu araştırdım.İzmir’de ilk dördün içinde doktorumuz,çok başarılı, internetten de olumlu yorumları görünce tereddütsüz gittik ve çok çok memnun kaldık.Yaptığı işler çok başarılı,bize çok büyük güven verdi ve eşimin ameliyatı da çok başarılı geçti ,sonuçlarından çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum doktorumuzu ve birçok yakınımı kendisine yönlendirdim. Teşekkürlerimizi sunuyoruz kendisine.
– Mehmet Ünlü


Kardeşim önceden doktorumuza ameliyat olmuştu , çok memnun kalmıştı .Ben de farklı bir şehirde oturmama rağmen doktorumuzu tercih ettim ve şehir dışından ona gidip geldim.Çok memnunum doktorumuzdan.Çok güler yüzlü, cana yakın, samimi ve güven veren bir doktor.İğne ve ilaçlar çok iyi geldi bana ve ağrılarımdan kurtuldum. Bir problemim olsa başka şehirde olmama rağmen hiç düşünmeden kendisine giderim ve herkese de tavsiye ederim.Çok teşekkür ediyorum kendisine.
– Semin Büyüker


Bel fıtığı ile bir kaç doktora gittim hepsi hemen ameliyat dediler medyadan güven çıtak beyi buldum bana 1 aylık bir tedavi verdi ve iyileştim 73 yaşındayım daha evvel ağrılarımdan yürüyemiyordum şimdi her sabah 2 km yürüyorum gerçekten branjın da 1 numara.
– Muammer Sonyürek


Tavsiye üzerine gittim doktorumuza , çok ilgili bir doktordu. İlaç tedavisi uygulamayı tercih etti ve olumlu sonuç aldım. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye ederim.
– Ali Yiğit


Çok doktor araştırdım ve en iyisi olarak bu hocama karar verdim.Gazeteye çıkmıştı ve internetteki yorumlardan sonra kararımı verdim.Çok cana yakın ve samimi bir doktor.Durumumla ilgili bana çok yardımcı oldu,beni ikna etti ve yaklaşımı çok iyiydi. Ameliyat öncesi beni çok rahatlattı ve stressiz bir şekilde kendime güvenerek ameliyata girmemi sağladı.Tedavi sonucundan da çok memnunum.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
-Atagül Yadigar


İzmirden araştırdık doktorumuz ve internetten de olumlu yorumları görünce kendisine gittim ve de çok memnun kaldım. Doktorum her yönden çok iyi bir doktor,iyiki gitmişim kendisine,çok ilgili alakalı ve bilgili bir doktor.Ameliyat oldum ve sonuçlarından çok memnunum. Çevremdeki herkeze de tavsiye ediyorum.
– Müjgan Şengür


Doktorumuzu internet üzerindeki yorumlar üzerine aradım. Hasta benim annemdi ve çok yaşlı ,kendisiyle ilgisi annemin de, benim de çok hoşumuza gitti.Çok iyi karşıladı bizi. Annemin de memnun kalması bizim için çok önemliydi.Kontrollerde de aynı ilgi devam etti.Başka doktorlar fıtık teşhisi koydu ama fıtık olmadığını kireçlenme olduğunu ve ilaçlarla fayda görebileceğini belirtti ve gerçekten de faydasını gördük. kendisinden çok memnun kaldık,ilgisine ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
– Mesude Yaz


Çocuğumuzla doktorumuzun ilgilenmesi çok güzeldi.Çok ilgili ,yakın ve samimi davranması hoşumuza gitti. Bizi devamlı kontrol altında tutuyor.Bir yıl boyunca kendisinin kontrolü altında tedaviye devam edeceğiz. Çocuğumuzla iletişimi çok iyi.Diğer doktorlardan çok farklıydı.Kesinlikle çevremdekilere tavsiye ediyorum doktorumuzu.
– U.F.


İnternetten araştırdım ve çok olumlu yorumlar gördüm, çevremden de çok tavsiye eden olmuştu doktorumuzu. Annem için gittim ve gerçekten de çok güleryüzlü,samimi bir doktor.Bizi kasmadan yaklaşımı, ve güven vermesi çok önemliydi bizim için. Fizik tedavi yöntemiyle ve doktorumuzun kontrolü altında tedavimiz olumlu sonuçlar veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
-C.A.


Tavsiye üzerine gittim doktorumuza.Ben hemşireyim,hem bir sağlıkçı olarak hem de bir hasta olarak yaklaşımını çok beğendim . Verdiği bilgiler ve açıklamaları beni çok tatmin etti. Ameliyat olup olmamam gerektiği ile ilgili bilgi de almak istedim ve önceliğin tedavi olduğunu , kendimin de inanarak bunu başarabileceğimi söyledi ve kendime güven duymamı sağladı. Fizik tedaviyle çok olumlu sonuçlar aldım ameliyata gerek kalmadan.Kendimi çok iyi hissetmemi sağladı. Çok çok memnunum doktorumuzdan .Çok teşekkür ediyorum hocama.
– Sibel Ayşin Eğriparmak


Koyduğu teşhis ve ilaçlar çok iyi geldi kayınvalideme. Birçok doktora gittik ama bu doktor en başarılısıydı. Çok memnun kaldık. İnanılmaz bir şekilde ağrıları geçti annemin ve kendisini çok iyi hissediyor.. İşini çok iyi bilen çok iyi yapan bir doktor.Hastanede isim yapmış ve herkes tarafından önerilen bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederiz.
– Hazer Özata


Annem için gittik hocamıza. Kendisine ameliyat olan bir hastası çok memnun kalmıştı ve tavsiyesi üzerine gitmeye karar verdik.Bir operasyon geçirmedik ama ilk izlenim iyiydi. Birçok doktor ameliyat demesine karşın kendisinin hemen ameliyatı uygun görmemesi ve acil bir durum olmaması anneme moral verdi.etraftan da doktorumuz için çok olumlu yorumlar alıyoruz ve tedaviye kendisiyle devam etmeyi düşünüyoruz .
– K.A.


Çok ilgili bir doktor . Her şeyi bana açıklaması ve anlatması çok güzeldi.Ama benim farklı bir ameliyat geçirmem gerekiyordu ,o yüzden kendisiyle devam edemedik tedaviye ama yine aynı sorunlarla karşılaşırsam kendisine tereddütsüz giderim.
– E.


Doktorumuz bizimle çok ilgilendi çok memnun kaldık kendisinden.Verdiği ilaçlar çok iyi geldi ameliyat olmaya gerek kalmadı. Bizi devamlı kontrol altında tuttu ,ilgilendi. Ne zaman arasak geri çevirmedi . İlgili ve başarılı bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
– Mehmet Yasacı


Bir tanıdık tavsiyesi üzerine gittik annem için ve de çok memnun kaldık doktorumuzdan.Bir kere hem insan olarak hem hekim olarak çok iyi biri. Bize ameliyat demişlerdi ve ameliyata gerek olmadığını söyledi. İlaç ve uyguladığı tedavi yöntemiyle çok iyi sonuçlar aldık. Tedavi sürecinde devamlı bizi bilgilendirdi. Sonuçtan çok memnunuz,herkese tavsiye ediyorum doktorumuzu.
– S.U.


Eşimi hipofiz tümörü nedeni ile burundan girerek ameliyat etti.Çok korkutmuşlardı.Hiç sorun yaşamadık.Kendisini görünce zaten çok güvendik.Birde bu ameliyat için herkes çok yüksek rakamlar istedi.Ama doktor bey ile hiç para konuşmadık.Hastahane muhasebesine gittiğimizde ücreti öderken çok şaşırdık.Başka yerde söylenen rakamlarin çok altinda ödedik.Herkese tavsiye ediyorum.
– Aytekin U.


Merhaba, Doktor Bey’in 12/06/2014′ te annem için gerçekleştirdiği ameliyat ve sonrası için oluşan tüm olumlu ve hızlı sonuçlar için çok ama çok teşekkür ederiz ve başarılarının devamını dileriz.Herkese Güven Beyi tavsiye ederim,hem disiplini hem verdiği güven tüm ? işaretlerinize cevap vercektir bundan emin olabilirsiniz.
– Huriye Baysan


Güven bey adı gibi güven dolu bir doktor.iki elimden de karpal tünel ameliyatı oldum.ellerim çok uyuşuyordu şuan uyuşma falan kalmadı.Güven beye ve ekibine çok teşekkür ederim.
– Şermin Çakır


Bel fıtığı rahatsızlığını 1999 yılından beri çekmekteydim.15/05/2014 tarihinde Güven Beye ameliyat oldum.Bir diskim alın ve altı tane platin takıldı.Ameliyattan bir kaç gün sonra evin içinde ayağa kalktı. 10 gün sonra ise normal olarak gezmeye dolaşmaya başladım. Ameliyattan bir ay sonra da araba kullanmaya başladım. Güven Beyden Allah razı olsun. Onun sayesinde ayağa kalktım ve şu anda gündelik işlerimi rahatlıkla görebiliyorum. Bel fıtığı ameliyatından korkmayın. ameliyatlar eskisi gibi zor değil. Bel fıtığı rahatsızlığı olanlara Güven Hocayı rahartlıkla tavsiye edebilirim. Güven Hoca’ma tekrar teşekkür ediyor, bütün hastalara Allah’tan şifa diliyorum
– Mustafa Yılmaz


Sevgili hocam iyiki varsiniz cok uzun zamandir boyun fitigi sıkıntim vardi.Gittigim diger doktorlar boynumdaki kanallar cok daradigi icin ameliyatimin cok riskli. olacagini soylemislerdi.Fakat bu siteden yapilan yorumlari okudum ve ona o kadar cok guvendimki ameliyata girerken bile en ufak bir korku duymadim..Adı gibi insana GÜVEN verdi ve simdi cok mutluyum tesekkurler hocam tesekkurler sevgili asistaniniz MehmetAli bey
– Nagehan Gülen


HEKIMLIK KONUSUNDA MUKEMMEL DEGERLENDIRMELERI OLAN PRATIK VE COZUM ODAKLI CALISAN BIRI.IYIKI TANISMISIZ IYIKI BU SITE ARACI OLMUS BIZE COK TEŞEKKÜRLER ICINIZ RAHAT OLSUN DEGERLI HOCAMA SELAM VE DUA ILE…ALLAH ISINI RAST GETIRSIN
– Sıdıka Gz.


Sayin güven çitak hocama sonsuz teşekkürler 5 yıldır yaşadiğım bel ağrılarım onun yaptığı ameliyat sonrası son buldu 29 nisan ameliyat oldum Şimdi çok iyiyim,Bel sorunu yaşayan kîşiler her bel agrisi fitik değildir çok iyi araştirin eger sadece bel fitığı operasyonu olsaydim eminim agrılarım devam edecekti gittiğim beyin cerrahı profösörleri bile bana sadece fıtık dediler sorunum diskojenik bel ağrisiydi ve dinamik vida takilmasi gerektigini sadece güven cıtak hocamiz soyledi endişelerle ameliyata gitsemde şimdi çok iyiyim Teşekkürler Sayin güven çıtak
– Z.B.


37 yıl Askeri ve Sivil Helikopterlerde Pilot olarak görev yaptıktan sonra titreşimin sebep olduğu bel fıtığı,omurlarda kanal daralması ve disklerde dejeneratif değişiklikler neticesi dayanılmaz ağrı,bacaklarda uyuşma,uyuyamama gibi omurilik sorunları yaşadım.En son gittiğim Beyin,sinir ve omurilik uzmanları derhal ameliyat olmamı ısrarla önerdiler ve hatta acılarıma rağmen ilaç dahi yazmadılar. İzmir,Basmane Şifa Üniversitesi Hastanesinde Kalb ve Damar Cerrahisi bölümünde Prof.Dr.Ali TELLİ dünürüm; alanında çok başarılı operasyon ve tedavilere imzasını atan 9 Eylül Ünivetsitesi kökenli ve bütün kariyer ve ihtisasını İzmir’de yapmış olan çok değerli Sn.Yrd.Doç.Dr.Güven ÇITAK’ı önerdi ve beni ona yönlendirdi.15 gün önce yürüyemez ve ağrılar içinde kıvranırken Sn.Güven hocamın yaptığı fiziki muayene ve MR tetkikinden sonra yazdıkları dört adet kortizonlu iğne ve üç çeşit ilacı da beraberinde alıp kesin ortopedik yatakta istirahat,hareketlerde dikkat edilecek hususlara uyma vs gibi tavsiyelerden sonra ancak10 gün sonraki kontrolde netice alamazsak AMELİYATI düşünürüz tavsiyesiyle teaviye başlandı.Bugün araya haftasonu tatili nedeniyle 15 günlük bir kontrol sonucu ameliyata gerek kalmadığına yaptıkları müşahede ve fiziki bulgular neticesinde onurla karar ve müjde verdiler.Sn.Güven hocama güvenin ve maharetli ellerine ve bilgisine inanın.Bugün bir ilacım halen devam ettiğinden tavsiyelerine uyarak eşimle Basmane’den Konak’a kadar zorlanmadan YÜRÜYEREK vapura binip Mavişehire geldik.Başta sayın Güven hocam,dünürüm Sn.Prof.Dr.Ali TELLİ ve yürüyemez durumdayken refakat eden ulaşımımızı sağlayan sevgili kızım Nazan TELLİ ve damadım Altan TELLİ’ye şükranlarımı sunarım.Şifa Hst.ve Sn.Yrd.Doç.Dr.Güven ÇITAK ve ekibine güvenin.Allah onlardan razı olsun……
-Nejat Günal


Babamda beyin kanaması sonrası oluşan pıhtılar beyne baskı uyguluyordu.konuşması vücudun sol kısmı etkilenmeye başlamıştı.Acilen ameliyat olması gerektiği söylendi.Netten doktor araştırmaya başladık.Bu site sayesinde birkaç doktor bulup görüştüm.daha sonra gücen beyde karar kıldık.İYİKİDE ONDA KARAR KILMIŞIZ.BABAM CİDDİ BİR AMELİYATGEÇİRDİ,ANCAK NE AĞRISI OLDU NEDE YAN ETKİSİ..birgün sonra eve çıktı ve şuan da çok iyi.kendisine minnet borçluyuz..
– Ayşe Vergil Özgül


İyi çalışmalar hekimimize çok teşekür ederim çalışma hatında başarılar dilerim internete araştırırken buldum böyle doktor her zaman kolay bulunmaz tedaviye devam ediliyor ama çok memnun kaldık tedavi sonuç veriyor
– Yüksel Kara


2009 ‘da Belçika’da ve 2012 yılında da İstanbul’da olmak üzere ıkı kez bel fıtıgı amelıyatı oldum. 2014 yılı mart ayında fıtık yeniden nüks etti.Sol ayagımdakı uyusmalardan dolayı işe gidememeye başladım,öncelikle ilaç tedavisi ve istirahat verdiler ancak herhangi bir düzelme olmadı. Internetten arastırarak Güven Bey’e ulastım.15 Nisan tarihinde ameliyat oldum belime 4 adet vida takıldı.10 gun sonra toparlandım.Kısa yuruyuslere basladım.Eğilmemeye bukulmemeye dıkkat ediyorum.Yururken ve otururken celık korse takıyorum.Ayagımdakı uyusmadan amelıyattan cıkar cıkmaz kurtuldum.Ancak bu amelıyattan sonra refakatcı destegıne ıhtıyacınız oluyor.ozellıkle ılk 10 gun oturup kalkarken ve lavaboya gıderken bırının sıze yardım etmesı sart.Ilk bır hafta duzenlı pansuman yapılması yaranın ıyılesmesı acısından onemlı.10. gunden ıtıbaren dırseklerımden destek alarak tek basıma kalkabılmeye lavaboya gıdebılmeye basladım.Amelıyattan sonra doktora ne zaman ulasmak ıstesem ulasabıldım ve kafama takılan sorulara yanıt buldum.Bunlar benım tecrubelerım,kısıden kısıye degısıklık gosterebılır.En saglıklı bılgılerı yıne Guven Hoca’dan alabılırsınız.
– Zeynep B.G.


Merhaba çok belağrısı çekiyordum doktora gittim belfıtıgı tesisi koydular kesin ameliyat dediler beş doktora daha görüldüm onlarda ameliyat deyince olmaya karar verdim internetten araştırırken Doktor güven çıtak bey dekgeldi bide ona gözUkmeye karar verdim bana ameliyat olmana gerek yok ilaç tedavisiyle iyleşe bileceyimi söyledi ilaç kulanmaya başlayalı arılarım kalmadı Doktorumuzu herkese tavsiye edebilirim belfıtı hastalıgında enson ameliyata giden doktor sayın Doktor güven çıtağa teşekkùr ederim
– Ahmet


boyun rahatsızlığım vardı.defalarca doktora gittim.tedaviler oldum.ancak şikayetlerim hiç geçmedi.Dr.Güven bey tetkikler sonrasında hastalığımın boyun değil romatizmal bir hastalık olduğunu söyledi.Romotoloji bölümüne gönderdi.Orada yapılan tedaviler ile 3 aydır hiç şikayetim yok.Neredeyse boyun fıtığı ameliyatı yapacaklardı.Kendisine minnettarım
– Serpil Yazıcı


Annemi bir ay önce beyin tümöründen ameliyat etti.şu anda hiç bir şikayeti yok.ameliyat karar vermeden önce kimle konuşsam Güven beyin adını verdi.Çok doğru karar vermişiz.kendisine sonsuz teşekkür ederiz.
– Ersin İnce


Annemin çok ileri bir seviyede bel fıtığı vardı çok uzun süredir ameliyattan korkup olmak istemiyorlardı. Son dönemde yaşadığı şiddetli ağrılar üzerine her an felç olabileceğini en kısa sürede ameliyat olması gerektiği söylendi. Birçok doktor ve profesör gezilmesine rağmen karar Güven Bey de kılındı. Annem bir gün önce ameliyat oldu şimdi kendi başına tuvalete bile gidebiliyor, yarın taburcu olacak inşallah. Siteniz vasıtasıyla da Güven Bey hakkında birçok olumlu yorum okudum hepsini sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Gözünüz kapalı Güven Bey e sağlığınızı emanet edebilirsiniz. Başarılarının devamını diliyorum. Tekrardan çok teşekkürler doktor bey.
– Mert Koçak


Eylül ayında devlet hastanesinde Annem için boyun fıtığı ve boyun daralması teşhisi konuldu. O tarihten sonra annemi hangi prof.’a hangi doktora götürdüysem, anneme korku dolu cümlelerle hemen ameliyat olması gerektiğini. Amliyat olmazsa felç kalacağını fakat ameliyatta da felç kalacağını ameliyatın 4-5 saat süreceğini söylediler. İnternette yaptığım araştırma sonucunda Güven hocamı buldum, annemi muayene etmesi için götürdüğümde. Korkmamamız gerektiğini çok basit bir operasyon olduğunu ama buna gerek bile olmadığını söyleyip, 1 aylık bir izleme sürecinde hastalığın boyutunu izlememizi önerdi. 1 ay sonra gittiğimizde ameliyatı önerdi. Ama annemin psikolojini o kadar olumlu etkiledi ki, kulaktan dolma bilgilerle ameliyattan vazgeçen annem sayesinde korkusuzca ameliyata girdi. 22.01.2014 tarihinde ameliyat oldu. Toplamda 1 saatlik süren ameliyat Güven hocamız ve ekibi tarafından başarıyla tamamlandı. Annem o güne kadar çektiği bütün acıların yersiz olduğunu düşünüyor şimdi. İzmir’de büyük diyebileceğimiz bütün hastaneleri gezmiş biri olarak söylemeliyim ki Güven Çıtak gerçekten işinin ehli. Herkese gönülden tavsiye ederim kendisini.
– Celil Bozkurt


Uzun zamandır belimden rahatsızdım.Üç adet devlet hastanesi ve birde özel hastahane Beyin ve sinir cerrahisi doktorlarına muayene oldum.Dördüde acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Fakat çevreden amaliyat olup olumsuz sonuç alanlar ile kulaktan dolma bilgiye sahip olan insanlar sayesinde ameliyata olumsuz bakarak acı çekmeye devam ettim.Ağrılarım arttı mesaiye aksayarak gidip geldim.Ağrıdan sağ kalçam üzerine oturmakta zorlandım.sağ bacağım komple ağrıyordu.Sağ ayak tabanımda ve parmaklarımda uyuşma üşüme ve keçeleşme başladı.Yürürken ayakkabımın içinde çakıl taşları varmış gibi geliyordu.17 Ocak 2014 tarihinde Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İzmir /Basmane Şifa hastanesinde Sayın Güven ÇITAK hocamın ismini verdi.Aynı gün Hastaneyi aradım Asistanı Mehmed Ali beyle görüştüm.20 Ocakta sabahtan aç olarak gelmemi istedi.Sayın hocama burdan birkere daha teşekkür ediyorum.Daha ilk görüşmemizdeki samimi ifadeleriyle karşılıklı konuşmamızla kendisinden aldığım samimi enerjiyle ameliyat olmaya karar verdim.aynı gün tahlillerimi verip ertesi gün amelyata girdim 2 saat sonra gözümü açtığımda hiçbir ağrımın olmadığını hissettim.Şimdi çektiğim ağrıların mesaide dışarda aksayarak yürüyüşümün nekadar yersiz olduğunu anladım.Önceden gittiğim hastanelerde içeride iki dakika bile kalamazken rahatsızlığımızla ilgili detaylı bilgi verilmezken emar sonuç yazısına bakıp acilen ameliyat olmam gerektiği söylenirken burada hocam karşısına oturtup emar CD’imi bilgisayardan açıp yerinde rahatsızlığımla ilgili bilgi vermesi,ayrıca ameliyat olmazsam şu anda felç bırakacak tehlikemin olmadığını istersem amaliyat olmya bileceğimi söylemesi.,diğer hocalarımızın acilen amaliyat olmamı istemesi beni şaşırttı.Ağrılarımdan kurtulmayı düşündüğümden ve hocamın bu samimi izahlarından sonra hemen ameliyata karar verdim.Aradan bir ay geçti çok iyiyim.yürüyorum Kontrole gittim arabamla kendim kullanarak 600 km. yol yaptım şükürler olsun.Tavsiyem eğer emarınız var fıtığınız çıkmış kesin sinire baskı tanısı konmuşsa rahatsızlığı acıyı siz çekiyorsunuz hiç korkmayın.Birkere samimi olarak yazıyorum Güven hocamı ziyaret edip fikrini alın.Bazan diyoruz diyenlerde oluyor.Doktora gittinmi para için hemen kesiyorlar.tek doktorla kalmayın amasize tavsiyem benim gördüğüm para için amaliyat edecek olsalardı diğer hocalarımızın acil ameliyat olmam gerektiğini söylediği yerde Güven hocam istersem ameliyat olmayabileceğimi söyledi.Ama iyiki olmuşum şuan yeniden doğmuş gibiyim.Sayın doktorum Güven hocama ve Asistanı Mehmed Ali beye samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim.
– İhsan


Yaklaşık 10 yıl öncesine dayalı bir boyun fıtığım vardı .fakat beni şuana kadar hiçbir şeklde rahatsız etmiyordu ta ki 3 ay öncesine kadar.3 ay öncesinde kolumda güçsüzlük başımda şiddetli ağrılar kola ağrısı şikayetyle mr çektirdim son gidişatı öğrenmek için.muğlada 3 doktor bikaç şehirlerde başka doktorlarada gösterdm mr mı. ve hepsi çok acil ameliyat dediler ilerlemiş bir fıtık ve heran felç olablrsn dediler.uzun araştırmalar sonucunda güven beti buldum internetten ve yapılan yorumlar dikkatimi çekti.hiçkimsenin önerisiyle değil tamamen yorumlara dayalı gittim güven beye.amelyat olacaksamda ona olurum diyerek.ve beni gerçekten şaşrıttı ve ameliyatlık bir durum görmediğini fiziksel bulgularımın çok iyi oldugunu söyledi.ilaç tedavisine başladık iki aydır kullanıyorum ve çok memnunum.ağrı sızı uyuşma hiçbirşeyim kalmadı.güven beye denk gelmemiş olsaydım şuan çoktan ameliyat olmuştum bile.benm aracılığımlada birçok hasta gönderdim kendisine.ve kesinlikle güven beye görünmeden karar vermeyin derim.doktor var doktor var.saygılar..
– Ş.S.


Gerek size karşı yaklaşımıyla gerekse bilgisiyle gerçekten güvenebileciğiniz bir doktor. Memnun kalmadım diyen biri varsa o kişi gerçekten hasta değildir :))
– Salih Kiremitçi


Hocanın hizmet verdiği kuruma sürekli gidiyordum aynı zamanda hoca hakkında yorumlarda alınca tercihim hocadan yana oldu.Hastalarına karşı yakından ve ilgili bir doktor.Tedavim hızlı bir şekilde sonuçlandı.Hastalığımla ilgili beni en iyi şekilde bilgilendi.Sorduğum soruların yanıtı açıklayıcı bir şekilde yanıtladı daha önce gittiğim bir çok doktorda bunu göremedim.Çevremdeki herkesi yönlendiriyorum.Ayrıca buradan hocama çok ama çok teşekkür ediyorum.
– Firdevs Gümüş


Annemi beyin tümöründen ameliyat etti.riskli bir ameliyatı ekibi ile birlikte çok başarılı olarak yaptı.çok doğru tercih yapımızı.kendisine sonsuz teşekkür ederiz.hasta onu gördümü başkasına gitmez bence.
– Ahmet


Allah razı olsun sağlığıma kavuştum acılarım son buldu çok çok teşekkürler.isminizin nanlamı gibi güvenilir .kesinlikle herkese tavsiye ederim hayata yeniden doğmuş gibiyim 5,yıllık agrılarım sona erdi.
– Bilge Dalay


Ben 2006 tarihinde Ankara’da bir hastanede sol L4-L5 bel fıtığı ameliyatı oldum,ancak 2008 tarihinde nüksetti. 28.10.2013 tarihinde ise Dr.Güven ÇITAK beyi İnternet de EN İYİ HEKİM sayfasından seçerek kendisine muayene olduktan sonra 2.kez sol L4-L5 bel fıtığı ameliyatı oldum ve bana 4 adet Dinamik pedikül vida takıldı.Şu anda kendimi iyi hissediyorum .Dr.Güven ÇITAK ve ameliyatta katılan diğer personele çok teşekkür ediyorum,hepsinden Allah razı olsun.Dr.Güven ÇITAK beyin asistanı Mehmet Ali Bey’e de ayrıca çok teşekkür ediyorum,hastaları çok sıcak karşılayıp gerekli bilgilendirmeyi yapıyor.
– Feyzullah Koç


Çok sempatik sevimli işine(mesleğine )vakıf tbrik ederim,başarılar dilerim mesleğinizde. ellerine sağlık!
– Eleonora


Güven bey bulunduğu alanda oldukça iyi bir doktor. Adı gibi güven veriyor insana. Ben kendisinde ameliyat oldum ve şu an çok iyiyim teşekkürler…
– Mustafa Deliavcı


Tavsiye üzerine gittim.çok ilgili ve yönlendirici.adı gibi güven veren birisi.beni başka bir bölüme yönlendirdi.gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.
– Aytül Şahin


Eşimde bel fıtığı rahatsızlığı oluştu, bir arkadaşım Dr. Güven ÇITAK Beyi tavsiye etti. Ameliyat teşhisi konuldu ve Dr.Güven ÇITAK Bey tarafından ameliyat başarı ile yapıldı.Eşim çok kısa zamanda sağlığına kavuştu. Dr. Güven Beye ve ameliyatta bulunan personeline teşekkür ederim.
– Erdinç Güloğlu


Ben 17.09.2013 te cerrahi müdahale oldum. çok iyiyim (şu an için ağrım acım hiçbir şeyim kalmamıştır. çok rahat yürüyebiliyor gezebiliyorum) Allah hocamdan razı olsun ona saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. çok iyi hekimliğinin yanında çok iyi, güler yüzlü ve sıcak kanlı bir insan.
– Salih Karabaş


Güven Bey Hastanın seviyesine iniyor ve çok sıcak davranıyor.Hastalığımla ilgili beni aydınlattı ameliyat gerek olmadığını ortopedi doktorumla görüşmem gerektiğini söyledi şu an fizik tedavim devam ediyor.
– S.Ç.


Annemin omuriliğinin üstünde tümör vardı. Çok doktor dolaştık. Tavsiye üzerine Güven Bey’e gittik. Profesörlerin bile yapmaktan çekindikleri ameliyatı Güven Bey çok başarılı bir şekilde yaptı. Kendisinden Allah razı olsun. Çok cana yakın ve hastasına moral veren çok iyi bir doktor. Herkese tavsiye ederim.
– Nihal


Ben 1 yıldır boyun fıtığından dolayı ızdırap çekiyordum gitmediğim doktor ve hastane kalmadı herkes tehlikeli dedikleri için amaliyat olmadım olmadığım için felç olma tehlikesine girmişim bir doktorumun tavsiyesiyle güven beyle tanıştım bana yapmiş olduğu açıklamalarla ve desteğiyle amaliyat olmaya karar verdim amaliyat olalı 2 hafta oldu şükür şuanda çok iyiyim herkese güven beyi tavsiye ediyorum GÜVEN ÇITAK BEY ve asistanı MEHMET ALİBEYE çok teşekkür ediyorum not amaliyat korkulacak birşey değil rahatlıkla güven beye güvene bilirsiniz allah onları başımızdan eksik etmesin.
– Sedat Uslu


Uzun zamandır geçmeyen bel ve bacak ağrılarım vardı hep ameliyattan korktum Güven beye ameliyat olmaya karar verdim.Daha ameliyat olmadan kendisi ile konuştuktan sonra iyileştim bile. şu anda ameliyatımın 3.günü . Ne kadar doğru karar vermişim. Allah sizden razı olsun
– Nilgül Armağan


Bugün yürüye biliyorsam güven beyin sayesindedir bir başka doktorun yanlış ameliyatı sonucu 50 gün yürüyemedim güven bey in ameliyatı sonrası 24 saat sonra yürümeye başladım alalah başımızdan eksik etmesin iyi ki varsınız hocam
– Fatih


Güven Beye internet aracılığıyla ulastık.Kendısınden cok memnun kaldık gercekten turkıyenın hatta dunyanın en ıyı beyın cerrahıdır.Anneme omurılık tımoru tehşısı konuldu.Tum doktorlara gıttık fakat bu amelıyatı yapmaya cesaret edemedıler.bu nedenle guven beye cok tesekkur edıyorum basarılarının devamını dılıyorum.:
– Ayşe


Size geldıgımde yurumemıyordum ama guler yuzunuz ve adınız gıbı guven veren kışılıgınız sayesınde amelıyat oldum sımdı ise sayenızde yuruyorum amelıyat agrılarımın dısında agrım kalmadı sımdı rahattım agrım yok dayanılmaz agrılarım son buldu cok memenun kaldım saglıgıma kavustum tesekkurler.
– Coşkun Sözüpek


ben mustafa bakırcı yıllarca uzun yol şöforluğu yaptım meslek icabı çeşit çeşit insanlarla tanışıyorsun ister istemez insan sarrafı oluyorsun şimdi hastalandık altı aydır allah beterinden saklasın omirilikte yedi yerde bası ve sinir sıkışması vardı herkes bazı bilinçli kişiler dahil yüzde yüz ameliyatta felç kalacağımı söylediler allah karşıma doktor güven beyi çıkardı dedim ya insan sarrafıyız büyümüş adam gibi adam olmuş okumuş doktor gibi doktor olmuş yetinmemiş insan gibi insan olmuş bıçaksız dikişsiz felç riskimin bittiği ameliyatımın altıncı günü yazıyorum allah senden razı olsun iyiki varsın zaten tanırsanız anlarsınız allah gönlünün güzelliğini yüzüne vermiş
– Mustafa


Size minnettarım eşim 2ay içinde yürüyemez hale gelmişti sizin sayenizde eski saglıgına kavuştu ..size binlerece tşkler.. mesleki hayatınızda da başarılarınızın devamını dilerim…
– Rengül Nergis


Babam belinde kanal daralması nedeni ile ameliyat olmuştu.Ancak ameliyat sorası bir türlü iyileşemedi.idrar yapamaz oldu.sondalı gezmeye başladı.yürümesi iyice bozuldu tekerlekli sandalye ile bir yerden bir yere götürüyorduk.Sonra güven beyi duyduk ve ona muayeneye götürdük.Meğerse sırtındaki omurlar arasında tümör varmış.tanıyı koydu ve ameliyat etti.Artık babam yürüyor.sondayı çıkardık.Belinden boşuna ameliyat etmişler.Kendisini ifade edebilecek söz bulamıyorum.
– Ersin Demirci


Uzun süredir belim ağrıyordu .bir çok doktora gittim. Fizik tedavi gördüm .ancak iyileşmedim.Dr güven bey bende gizli bel kayması olduğunu tespit etti. Ve kendisine ameliyat oldum. Üç ay geçti . Şikayetim kalmadı. Allah sizden razı olsun.
– Gürcan


Babam daha önce iki kez izmirde bir üniversitede beline vida takılarak ameliyat edildi.(bir profösör tarafından)Ancak ikisinde de vidalarının çıkması nedeni ile tekrar ameliyata alındı.20 gün hastahanede yattı.Fakat iyileşemedi.Çevremdekilerin önerisi ile Dr.güven beyi bulduk.1 yıl önce babamı ameliyat etti.Çıkan vidaları düzeltti yeni kireçlenmeleri temizledi.İlk defa babam ağrısız ve sorunsuz bir dönem yaşıyor.Dr.Güven bey her ne yaptıysan allah sizden razı olsun.Başarılarının devamını dilerim.
– Emre


Merhaba, ben FUnda ÖZKESKİN , babam ALaaddin ÖNDİLEK, gecen sene 1 aylık bir sürede birden yürüme sıkıntısı çekmeye başladı ve hızla kötüye gitti, 6 tane farklı doktora gittik ve ileri derecede boyun fıtığı teşhisi kondu , hiçbir doktorun cesaret edemediği ameliyatı doktorumuz GÜVEN ÇITAK tek seferde başarılı bir şekilde yaptı felç olmak üzere olan babam suan yürüyor her işini kendi yapabiliyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır her zaman dumalısınız. Herkese tavsiye ediyoruz. Ayrıca hastaya yaklaşımı çok candan çok insancıl, başarılarının devamını dilerim. Saygı ve sevgilerimde.
– Funda Özkeskin


Annem, ellerindeki uyuşmalar ve aşırı ağrılar sebebiyle, özellikle geceleri uyuyamıyor, gündüzleri sürekli olarak acı çekiyordu. Güven Bey’e muayene olduktan sonra ameliyat olması gerektiği iletildi. Kısa zamanda annem hem boyun hem de ellerinden ameliyat oldu. 1-2 hafta ellerini kullanamaması ve klasik ameliyat sonrası ağrılar dışında herhangi bir zorluk yaşamadı. Güven Bey inanılmaz ilgili ve mükemmel bir doktor. İyiki varsınız doktor bey, Allah sizden razı olsun… Anneme gelirsek; şu an için ameliyat olduğunu unutmuş ve eski hayatına çoktan dönmüş durumda.
– Özgür


Sevgili doktorum iyimi varsınız.tüm doktorlar belimde kayma var diye ameliyat önerdi.kendisini duydum ve ameliyat olaya gittim.ancak beni muayene ettikten sonra sorunumun belden olmayabileceğini söyledi.filimlerden sonra kalçamda sorun çıktı.ortapedi doktoru beni kalçamdan ameliyat etti.az daha boşuna bel ameliyatı olacaktım.kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.şikayetlerim geçti.
– İbrahim Tiryaki


48 yaşındayım.uzun zamandır boyun ve bel şikayetlerim vardı.Dr. güven bey beni aynı anda ikisinde de ameliyat etti.Şükürler olsun şu anda şikayettim yok.Adı gibi kendiside insana çok güven veren bir doktor.iyi varsınız.
– Gülşen


Tek kelimeyle harika bir doktor. Allah bu gibileri ülkemizden eksik etmesin. Çok başarılı. Öncelikle insanı psikolojik olarak rahatlatıyor. Boyun fıtığından ameliyat oldum ve çok memnun kaldım.
– Emin


Boyun fıtığı ameliyatımda;elleri,bilgisi size olan minnettarlığımı anlatmama kelimeler yetmiyor iyiki varsınız allahımdan size sağlık diliyorum çok teşekkür ederim.
– Murat Harmankaya


Bel fıtığında sinir kopması olmuştu.Ağrım çoktu.Güven Çıtak doktorumdu.Ameliyat oldum. Çok memnunum.Kendisine çok teşekkür ederim.
– Dursun


Yaklaşık 10 yıldır bel ağrısı çekiyorum. 3 ayöncesine kadar gittiğim heryerden belde sinir sıkışması var demişlerdi tavsiye üzerine güven hocamı tanıdım.iyiki tanıdım.onun sayesinde doğru teşhisi koyduk.ben bir ankilozan spondilit hastası olduğumu öğrendim.güven hocam sağol ALLAH razı olsun.beni doğru insana yönlendirdiniz.şimdi ağrılarım daha azaldı. sağolun iyiki varsınız.
– Yalvaç Nart


Slm eşim Armağan Yatkınoğlu,nun boynunda kireçleme vardı vede çok ilerlemiş durumdaydı kaç DOKTORLARA gittikse bize çok riskli olduğunu felç olabilir dendi İzmir basmane şifa hastanesindeki Op Dr Güven Çıtak bey tanıştık bize öyle güven verdiki 14 şubat 2012 ameliyat olmaya karar verdik doktorumuzun güler yüzlü oluşu hastasınla yakinen ilgilenmesi yakınlarına moral vermesi ameliyatımız çok başarılı geçmesi ve ertesi günü çok iyi görüp taburcu olabilir demesi bizi çok memnun etti doktorumuza personel ekibi çok tşk eder saygılarımızı sunuyoruz not:eşim şuan kalkıp yürüyebiliyor ihtiyaçlarını kendi görüyor Allah bize eşimi, bağışladığı için önce Allaha sonrada Op Dr Güven Çıtak beye sonsuz teşekkürlerimizisunuyoruz.
– Kadriye Yatkınoğlu


Ben ilknur tanır annem sevim tanır’da anevrizma vardı sağ ve sol beyinde olmak üzere 2 tane güven çıtak beyin ellerine kardeşimle beraber annemizi emanet ettik ve güvenimizi boşa çıkartmadı 2 gün arayla her iki ameliyatınıda başarıyla yaptı herhangi bir eser kalmadı 26.04.2011 de tam 1 yılını doldurdu ve çok sağlıklı tekrar teşekkürler GÜVEN ÇITAK herşey gönlünüzce olsun.
-İlknur Tanır